مراحل ثبت نام

 

 1. گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.
 2. نام شخص ثبت نام کننده، ایمیل و گذرواژه را وارد نموده و پس از مطالعه و تایید "حریم خصوصی" و "شرایط استفاده" با انتخاب کلید "ثبت نام" به مرحله بعد بروید. توجه داشته باشید که با این کار یک حساب کاربری برای شما ایجاد خواهد شد و ورود به این حساب کاربری صرفا با ایمیل و گذرواژه تعریف شده در این بخش امکان پذیر خواهد بود.
 3. اطلاعات تیم را وارد نموده و سپس به مرحله بعد بروید.
 4. اطلاعات اعضای تیم را وارد نمایید و پس از تعریف تمام اعضاء وارد مرحله بعد شوید.
 5. اطلاعات ثبت شده را مطالعه و درصورت وجود مغایرت آنها را اصلاح و درصورت عدم وجود مغایرت تایید نمایید.
 6. تا پایان زمان اعلام شده در منوی "جدول زمانبندی" فرصت دارید تا از طریق حساب کاربری خود اقدام به ارسال گزارش فنی و دیگر مدارک مورد نیاز کمیته فنی لیگ خود نمایید.
 7. منتظر تصمیم نهایی کمیته فنی در مورد تیم های پذیرفته شده بمانید.
 8. اگر تیم شما مورد پذیرش قرار گرفت به طریق حساب کاربری خود مراجعه و اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام جهت نهایی کردن ثبت نام تیم و شرکت درمسابقات نمایید.

 

چند نکته مهم:

 1. تنها از مرورگرهای Chrome و یا Firefox استفاده نمایید.
 2. ایمیل های ارسالی از جانب این وب سایت، ممکن است بعنوان ایمیل مخرب شناسایی شده و در پوشه Spam ذخیره شود. لذا درصورت عدم دریافت ایمیل، پوشه Spam ایمیل خود را بررسی نمایید.
 3. قبل از ثبت نام، لیگ مورد نظر خود را از منوی لیگ ها به دقت انتخاب نمایید.
 4. اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید.
 5. تا پایان زمان پیش ثبت نام می توانید از طریق حساب کاربری خود، اطلاعات مربوط به تیم خود را ویرایش نمایید. بعد از آن هیچگونه تغییری اعمال نخواد شد.
 6. مدارک فنی تیم خود را با فرمت TeamName-LeagueName بارگذاری نمایید.
 7. تنها روش مورد تایید کمیته ملی ربوکاپ ایران جهت ارسال مدارک فنی، آپلود از طریق پنل خود در این وب سایت می باشد. درصورت استفاده از سایر روش ها، کمیته ملی ربوکاپ ایران هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد نداشت.
 8. درصورت عدم پرداخت کل مبلغ تعیین شده برای ثبت نام در زمان مقرر، امکان حضور در مسابقات وجود نخواهد داشت.