مراحل ثبت نام

 

 1. گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.
 2. نام شخص ثبت نام کننده، ایمیل و گذرواژه را وارد نموده و پس از مطالعه و تایید "حریم خصوصی" و "شرایط استفاده" با انتخاب کلید "ثبت نام" به مرحله بعد بروید. توجه داشته باشید که با این کار یک حساب کاربری برای شما ایجاد خواهد شد و ورود به این حساب کاربری صرفا با ایمیل و گذرواژه تعریف شده در این بخش امکان پذیر خواهد بود.
 3. اطلاعات تیم را وارد نموده و سپس به مرحله بعد بروید.
 4. اطلاعات اعضای تیم را وارد نمایید و پس از تعریف تمام اعضاء وارد مرحله بعد شوید.
 5. اطلاعات ثبت شده را مطالعه و درصورت وجود مغایرت آنها را اصلاح و درصورت عدم وجود مغایرت تایید نمایید.
 6. تا پایان زمان اعلام شده در منوی "جدول زمانبندی" فرصت دارید تا از طریق حساب کاربری خود اقدام به ارسال گزارش فنی و دیگر مدارک مورد نیاز کمیته فنی لیگ خود نمایید.
 7. منتظر تصمیم نهایی کمیته فنی در مورد تیم های پذیرفته شده بمانید.
 8. اگر تیم شما مورد پذیرش قرار گرفت، در بازه تعیین شده برای پرداخت، به پنل کاربری خود مراجعه کرده و پس از مشاهده مبلغ قابل پرداخت، اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام جهت نهایی کردن ثبت نام تیم و شرکت در مسابقات نمایید.

 

چند نکته مهم:

 1. تنها از مرورگرهای Chrome و یا Firefox استفاده نمایید.
 2. ایمیل های ارسالی از جانب این وب سایت، ممکن است بعنوان ایمیل مخرب شناسایی شده و در پوشه Spam ذخیره شود. لذا درصورت عدم دریافت ایمیل، پوشه Spam ایمیل خود را بررسی نمایید.
 3. قبل از ثبت نام، لیگ مورد نظر خود را از منوی لیگ ها به دقت انتخاب نمایید.
 4. کلیه گواهینامه ها و نامه های مربوط به مسابقات (جهت اخذ سهمیه بنیاد ملی نخبگان، مسابقات جهانی و ...) بر مبنای اطلاعات مندرج در سایت صادر خواهند شد و کلیه فیلدهای الزامی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. لذا از صحیح بودن اطلاعات وارده اطمینان حاصل فرمایید.
 5. افرادی که سهم مشارکت کمتر از 20 درصد را داشته باشند، درصورت کسب مقام، سهمیه نخبگی دریافت نخواهند کرد. همچنین بدیهی است جمع درصد سهم اعضای یک تیم در یک لیگ خاص می بایست عدد 100 شود. درصورت مغایرت، هیچ یک از اعضای تیم درصورت کسب مقام، سهمیه نخبگی دریافت نخواهند کرد.
 6. در لیگ های دانش آموزی تنها اعضای عادی اجازه شرکت مستقیم در مسابقات را دارند و سرپرست و عضو اجرایی صرفا تیم را همراهی و پشتیبانی می نمایند. بدیهی است در صورت کسب مقام، این اعضاء مشمول سهمیه بنیاد ملی نخبگان نخواهند شد. در لیگ های بزرگسال تنها اعضای اجرایی این وضعیت را خواهند داشت.
 7. تا پایان زمان پیش ثبت نام می توانید از طریق حساب کاربری خود، اطلاعات مربوط به تیم خود را ویرایش نمایید. بعد از آن هیچگونه تغییری اعمال نخواد شد.
 8. مدارک فنی تیم خود را با فرمت TeamName-LeagueName بارگذاری نمایید.
 9. تنها روش مورد تایید کمیته ملی ربوکاپ ایران جهت ارسال مدارک فنی، آپلود از طریق پنل خود در این وب سایت می باشد. درصورت استفاده از سایر روش ها، کمیته ملی ربوکاپ ایران هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد نداشت.
 10. هزینه هر تیم می بایست جداگانه و بصورت یکجا واریز گردد. درصورت عدم پرداخت کل مبلغ تعیین شده برای ثبت نام در زمان مقرر، امکان حضور در مسابقات وجود نخواهد داشت.